066 002 99 90
094 710 06 62
ukraine@neotax.eu
066 002 99 90
094 710 06 62
ukraine@neotax.eu

Працювали за кордоном впродовж останніх 5 років?

Ми допоможемо повернути переплату податку на прибуток. В середньому наші клієнти отримують 714 євро податкового кешбеку. Наш швидкий онлайн сервіс зробить для вас простим те, що раніше здавалося неможливим.

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Хто може подати заявку?

1. Ви працювали за кордоном

Якщо ви офіційно працювали у Чехії, Словаччині, Литві, Німеччині чи Англії. Працювали за контрактом і з вашої заробітної плати утримували податки.

2. У вас є довідка про заробітну плату

Якщо у вас вже є довідка від роботодавця про заробітну плату. Зазвичай її надсилають після закінчення контракту, разом з останньою виплатою. Якщо довідки у вас немає – наші спеціалісти допоможуть її отримати.

3. Ви працювали від 3 місяців в одному календарному році

Якщо ви працювали мінімум 3 місяці в одному календарному році впродовж 5 останніх років.

Як це працює?

Vyplníte formulár

1. Надсилаєте нам необхідні документи

Ви надсилаєте нам довідку про заробітну плату та ваші контактні дані. Як виглядає довідка ви можете подивитись тут. Просто сфотографуйте документи та надішліть зручним для вас способом – на електронну пошту або на вайбер/телеграм. Якщо у вас немає довідки про доходи, ми можемо зв'язатися з вашим роботодавцем і зробити запит на її отримання.
Vyplnění formuláře

2. Ми робимо попередній розрахунок

Ми попередньо рахуємо суму, яку ви можете повернути. Якщо сума вас влаштовує – ми реєструємо вас у нашії системі та укладаємо договір на надання послуг. Консультація та реєстрація в системі абсолютно безкоштовні.

Vyplnění formuláře

3. Підготуємо податкову анкету

Після підписання договору ми підготуємо декларацію та всі необхідні документи для подачі в податкову відповідної країни. Наші спеціалісти з оподаткування завжди подають заяву на повернення максимально можливої суми.

Vyplnění formuláře

4. Подаємо заяву у податкову

Потім ми подаємо заяву на повернення податку в країні, в якій ви працювали. Простими словами – це бухгалтерська звітність в іншій країні, результатом якої є повернення переплачених податків.

Vyplnění formuláře

5. Очікуємо повернення податку

Тепер ми чекаємо, доки податкова опрацює ваші документи та поверне податки. Більшість країн повернуть вам гроші через 3-4 місяці.

Vyplnění formuláře

6. Оплата послуг

Ви сплачуєте комісію за наші послуги тільки при отриманні повернення, тож ви не ризикуєте втратити свої гроші. Наші менеджери порахують та повідомлять вам суму заздалегіть.

Часті питання

Коли ви офіційно працюєте за кордоном, з вашої заробітної плати авансом утримують податок на прибуток. По закінченню контракту визначають реальну суму прибутку і податку на нього. Саме тут, в більшості випадків, і з'являється податковий надлишок, який ви можете повернути, подаючи декларацію до податкової.

Це залежить від кількох факторів: країни, в якій ви працювали, вашої заробітної плати і суми сплаченого податку на прибуток. У середньому наші клієнти з України повертають від 458 до 1020 євро. Ми попередньо порахуємо скільки ви можете отримати.

Так, на 100% легально. Це бухгалтерська процедура, яка здійснюється відповідно до чинного законодавства країни подачі. Погодьтесь, жодна податкова служба не виплатить вам гроші, на які ви не маєте права.

Ні, ми все робимо за вас. Наші спеціалісти з оподаткування підготують ваші документи і надішлють їх до податкової служби. У разі необхідності ми зв'яжемося з податковою від вашого імені.

Нам знадобляться: довідка про заробітну плату від вашого роботодавця, документ посвідчуючий вашу особу, підписаний контракт, і, для деяких країн, – довідка про доходи з України. Наші менеджери детально вас проконсультують і допоможуть швидко зібрати та заповнити всі необхідні документи.

Більшість країн повернуть вам гроші через 3-4 місяці. У деяких країнах цей процес займає більше часу, від 6 до 9 місяців після подачі податкової декларації. Кожна справа унікальна і останнє слово залишається за іноземною податковою службою.

Ні, податок на прибуток та пенсійні відшкодування це два різні платежі і вони не впливають один на одного. Подавши заяву на повернення переплаченого податку на прибуток, ви не забираєте гроші у своєї майбутньої пенсії.

Ми пропонуємо послуги для більшості країн світу. Більшість наших українських клієнтів звертаються за поверненням податків з країн Західної Європи, зокрема Чехії, Словаччини, Литви. Запитайте нас про країну в якій ви працювали і ми надамо вам більш детальну інформацію.

Наші послуги доступні кожному, ми не беремо жодних платежів наперед. Комісія вираховується з суми повернення і ви нічим не ризикуєте.

У нас гнучка система комісій від 25%. Ми дбаємо про фінансову вигоду наших клієнтів, тож чим більша сума вашого повернення, тим меньший наш відсоток. Суму комісії визначить та повідомить вам менеджер під час консультації.

Так, заяви до податкової в деяких країнах передбачають офіційно перекладену довідку про прибутки з України. Ми співпрацюємо з агенцією, що перекладає документи згідно з вимогами податкової. Ми не беремо сплату наперед за послуги перекладу, тож подати заяву з нами може абсолютно кожний. А якщо сума вашого повернення більша за 400 євро, то переклад для вас буде взагалі безплатний.

В більшості випадків вистачить скан-копій, але деякі країни все ж таки вимагають оригінали заяв. Для таких випадків у нас є послуга друку. Ми надрукуємо та надішлемо вам необхідні документи, все що вам потрібно - це просто заповнити їх та відправити нам. Усі поштові витрати ми беремо на себе.

Про нас

Ми – компанія NeoTax, з 2012 року допомагаємо клієнтам з усього світу повертати свої податки. За цей час ми допомогли понад 500 тисячам клієнтів, з кожною справою вдосконалюючи процес роботи, для того щоб ви отримували найкращий сервіс.

Ми надаємо високоякісні послуги незалежно від розміру суми, яку необхідно повернути. До нашої команди входять спеціалісти з оподаткування з багатьох країн світу, а також професійні менеджери з підтримки клієнтів і відділу обробки даних. Сервіс податкового кешбеку доступний кожному і наші клієнти не сплачують аванс за послуги.

Ми є членом Палати податкових консультантів, тож всі наші дії відповідають міжнародному законодавству. Ми об'єднали накопичені знання і досвід роботи в оподаткуванні в сучасну онлайн систему, для того щоб зробити для вас простим те, що раніше здавалось неможливими.

Зв'яжіться з нами

+ 38 (066) 002 90 99
+ 38 (094) 710 06 62
ukraine@neotax.eu

facebookinstagramvibertelegram

Де нас знайти

Pod Děkankou 1694/4
140 00 Praha 4
ІПН: CZ02189909

Муніципальний суд Праги, номер справи: C250379

Дякуємо за відповідь. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом!